Často kladené otázky

Pozná někdo, co je v balíčku?

Máte strach, že někdo pozná, co je v balíčku? Nebojte se! Balíček od nás je vždy diskrétně zabalen a nikde na něm není uvedena naše značka eropradlo.cz. 


Při nákupu se nemusíte registrovat.

Musím se u nákupu registrovat? V našem e-shopu můžete nakoupit bez registrace, nebo si můžete založit zákaznický účet pro další nákupy.


Kolik zaplatím za dopravu?

Kompletní ceník dopravy a všechny typy dopravy zboží, které nabízíme, si můžete prohlédnout na tomto odkazu.


Jak mohu zboží zaplatit?

Zboží u nás můžete platit dobírkou při převzetí zboží nebo převodem na náš účet.


Kde si mohu zboží osobně vyzvednout?

Zboží si můžete vyzvednout na výdejních místech Uloženky nebo Zásilkovny. 


Mohu zboží vrátit?

Ano, nepoužité a nepoškozené zboží můžete vrátit bez udání důvodu do 14 kalendářních dnů od data jeho převzetí. Zde najdete kompletní podmínky pro vrácení zboží do 14 dnů.


Jak vybrat správnou velikost erotického prádla?

Prádlo dodáváme pouze ve dvou velikostech, klasické a plus size. Pro konkrétní rozměry nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám poradíme na eropradlo@gmail.com


Jak nakupovat?

Zboží můžete objednat prostřednictvím e-shopu. Pokud si nevíte rady, kontaktujte nás na e-mailu eropradlo@gmail.com. Vaši objednávku s vámi rádi vytvoříme nebo poradíme s výběrem v pracovní dny od 8.00 do 16:30 hodin. Neváhejte nás kontaktovat!


Jak mám postupovat, když mi přijde poškozený balíček?

Pokud je při převzetí balíček viditelně poškozený, doporučujeme takové zboží odmítnout převzít nebo spolu s přepravní firmou sepsat záznam o poškození. Podrobné informace k převzetí zásilky.


Nenašli jste, co jste hledali?

Neváhejte nás kontaktovat! Rádi vám pomůžeme!